Benefits of
working with us
working with us

| Quantity | Unit | Unit Price | Case Price |
|---|---|---|---|
| 1 case | 260 items | $1.56 | $405.60 / case USD |
| 3 cases | 780 items | $1.37 | $356.20 / case USD |
| 5 cases | 1300 items | $1.17 | $304.20 / case USD |
| Suggested Use | Edibles or flower |
| Size | 16 oz |
| Materials | HDPE |