Benefits of
working with us
working with us

| Quantity | Unit | Unit Price | Case Price |
|---|---|---|---|
| 1 case | 567 items | $0.70 | $396.90 / case USD |
| 3 cases | 1701 items | $0.62 | $351.54 / case USD |
| 5 cases | 2835 items | $0.54 | $306.18 / case USD |
| 10+ cases | 5670 items | $0.44 | $249.48 / case USD |
| Suggested Use | Edibles or flower |
| Size | 4 oz |
| Capacity | 7 grams |
| Material | PET/PP |