Benefits of
working with us
working with us

| Quantity | Unit | Unit Price | Case Price |
|---|---|---|---|
| 1 case | 1000 items | $0.30 | $300 / case USD |
| 4 cases | 4000 items | $0.25 | $250 / case USD |
| 10+ cases | 10000 items | $0.20 | $200 / case USD |
| Suggested Use | Flower or edibles |
| Size | 5 x 8.25 x 2.5" |
| Capacity | 1/2th ounce or 14 grams |
| Gusset | Yes (2.5") |