Benefits of
working with us
working with us

| Quantity | Unit | Unit Price | Case Price |
|---|---|---|---|
| 1 case | 100 items | $3.90 | $390 / case USD |
| 3 cases | 300 items | $3.85 | $385 / case USD |
| 5 cases | 500 items | $3.50 | $350 / case USD |
| 10+ cases | 1000 items | $3.25 | $325 / case USD |
| Brand | Old Reliable |
| Suggested Use | Disposable |
| Capacity | 1 gram |